Articles

-

گفتگو و مصاحبه

صفحه اصلی مقالاتگفتگو و مصاحبهگفتگو با مجله خلاقیت درباره همایش 5800 نفره در سالن پیروزی اصفهان

گفتگو با مجله خلاقیت درباره همایش 5800 نفره در سالن پیروزی اصفهان

گفتگو با مجله خلاقیت درباره همایش 5800 نفره در سالن پیروزی اصفهان

 

بسمه تعالی

به مناسبت برگزاری بزرگترین همایش تاریخ ایران در ورزشگاه 5000 نفری پیروزی اصفهان و شکستن رکورد حضور شرکت کنندگان در یک همایش ، گفتگوی ویژه ای با سخنران قدرتمند این همایش ، امیرمهدی سادات اعلایی  انجام دادیم.

او بنیانگذار موسسه راززندگی و مربی تغییر و تحول فردی بوده وسالهاست در این حوزه متمرکز است و موجب شده زندگی بسیاری از ایرانیان متفاوت شود.

اینکه او چگونه صاحب خلق این رکورد رؤیایی شده و توانسته صاحب برند  قدرتمندترین سخنران انگیزشی حاضر در ایران شود میتواند برای بسیاری شنیدنی و شگفت انگیز باشد. شما را به خواندن این گفتگوی الهام بخش  دعوت میکنم...

  • آقای سادات اعلایی ابتدا میخواهم از اینجا شروع کنم ، فکرش را هم می کردید؟

سلام عرض میکنم حضور  همه خوانندگان مجله خلاقیت و ادای احترام دارم به حضور محترم همه اساتید و همکاران ارجمندم که در این حوزه فعالیت میکنند.

لحظه ای شک و تردید نکنید که میدانستم این اتفاق رخ خواهد داد ، اما زمانش را نه. من سالهاست که با این رؤیا زندگی می کردم و اعتقاد دارم که ما رؤیاها را انتخاب نمی کنیم، این رؤیاها هستند که ما را انتخاب میکنند . وظیفه ما دنبال کردن رؤیایی است که ما را انتخاب کرده است. این موهبت و رؤیا من را سالها پیش انتخاب کرده بود . من  حسش کردم و در یک نبردی سخت تردیدها را از میان بردم.

 و تو زمانی میتوانی بر تردیدهایت غلبه کنی که از همه ببری و فقط از خدا بخواهی.  

  • شما الان صاحب این رکورد خارق العاده و متفاوت در ایران شدید چه عاملی باعث شد که به این موفقیت دست پیدا کنید ؟

یک اصل بسیار مهم در مسیر موفقیت هست که بسیاری به آن توجه نمیکنند و آن جاه طلبی برای بهتر بودن است. وقتی از جاه طلبی صحبت میشود ، ذهنیت منفی در افراد بوجود میاید .وقتی در زندگی افراد موفق دقت کنید ، دقیقا به همین نکته برمی خورید.آنها همیشه به دنبال خلق اتفاقی بهتر هستند.

لحظه ای که در برابر 5000 نفر جوان ایرانی ایستادم و همایش آغاز شد ، لحظه ای بود که نیروی معجزه اندیشه ها و باورهای انسان ، قامت تمام ناباوریها را به آتش کشید.

  • و جاه طلبی بعدی شما ؟

سخنرانی در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی است. البته من موظفم مسیرم را ادامه دهم ، این اتفاق در زمان خودش  به زودی رخ خواهد داد. بویش را حس میکنم.

  • چگونه میتوان نقاط قوت را پیدا کرد؟

ببینید در فضای کشورما هنوز اهمیت وجود مربی نادیده گرفته میشود. در صورتیکه در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته وجود یک مربی در کنار همه افراد و به خصوص مدیران امری بدیهی و لازم هست. اینکه چگونه میتوان به نقطه قوت دست یافت ، از مسیر داشتن یک مربی حرفه ای میگذرد و رخ خواهد داد.

  • موسسه راززندگی در این حوزه فعالیت اختصاصی دارد ؟

بله. موسسه ما به صورت تخصصی و متمرکز بر این رویکرد حرکت میکند وعلاوه بر برگزاری همایشهای فصلی با حضور کارآفرینان ایرانی ، دوره های بلند مدت یکساله مدیریت تغییر و تحول را تدوین کرده و دارای نمایندگی از آکادمی Steinbeis  آلمان در حوزه کوچینگ و مربیگری و توانمند سازی مدیران  نیز هست که در آبانماه امسال همایش مشترکی در ایران برگزار خواهیم کرد.

  • چنانچه نکته ای باقیمانده بفرمایید .

شیر، نمیتواند علف بخورد. این ذات شیر بودن اوست .دلیل بر غرور او نیست.  اگر میخواهید نفسهای یک شیر در مشام نسلتان وزیدن بگیرد باید با قبیله شیران نفس بکشید .

و در پایان تشکر ویژه ای هم دارم از جناب آقای عطاران عالیجناب و کارآفرین و بنیانگذارکمپانی قدرتمند بیز که در راستای شکوفا کردن اقتصاد ایران  و جان دادن به رؤیاهای جوانان ایران ، با تمام وجود حرکت میکند.

  • علاقمندان جهت اطلاع از دوره ها و همایشهای موسسه میتوانند با شماره 02188945526 تماس داشته باشند.

 

 

اشتراک گذاری

Comments

نظرات کاربران

اولین نظر دهنده باشید

ارسال نظر

نظر خود را ارسال بفرمایید