Book Introduction

-

معرفی کتب آموزشی

اثر مرکب

اثر مرکب

کتاب اثر مرکب

نوشته : دارن هاردی

مترجم : لطیف احمدپور - میلاد حیدری

نظرتان درباره کتابی که در فهرست نیویورک‌تایمز، یو‌اِس‌اِی‌تودی و وال‌استریت ژورنال چندین هفته را صدرنشین پُرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا بوده چیست؟

اگر بدانید برایان تریسی بر روی جلد کتاب نوشته: این کتاب گنجینه‌ای‌ست از ایده‌ها برای رسیدن به موفقیت‌هایی بزرگ‌تر از آن‌چه تاکنون فکر می‌کردید که ممکن است و اگر بگویم پیش‌گفتار کتاب را آنتونی رابینز بزرگ نوشته و نوشتن پیش‌گفتار این کتاب را افتخاری برای خود دانسته است، چطور؟ آیا همه این‌ها دلیلی نمی‌شود که بی‌درنگ این کتاب را بخرید و بخوانید تا ببینید از چه چیزی سخن می‌گوید؟
چه می‌شود اگر بدانید نویسنده کتاب، ناشر مجله موفقیت آمریکاست و روی همان صندلی نشسته که روزگاری، بزرگی همچون ناپلئون هیل بر آن می‌نشسته؟
البته، بزرگان دیگری نیز این کتاب را تحسین کرده‌اند و مطالعه دقیق و چندباره آن را به همگان توصیه کرده‌اند، اساتیدی همچون جک کنفیلد، دیوید باخ، جفری گیتومر، جان سی مکسول، تی هارو اکر، هاروی مک کی، رابین شارما و…
دارن هاردی می‌گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می‌گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می‌کنید، موفقیت درنتیجه اثر مرکب به دست می‌آید.
کتاب اثر مرکب، آغاز جهشی است در زندگی، موفقیت و درآمد شما…

یادداشت ناشر آمریکایی

آیا دنبال کسب موفقیت هستید؟
و می‌خواهید از آن‌چه که امروز هستید، موفق‌تر شوید؟
حتی موفق‌تر از آن‌چه تابه‌حال تصور می‌کردید که امکان دارد؟
این کتاب در همین زمینه است.
به‌دست آوردنِ موفقیتی فراتر از تصور.
هیچ‌گونه تقلب و اغراقی در کار نیست. این کتاب، فقط دربردارنده حقایقی‌ست که برای رسیدن به موفقیت به آن‌ها نیاز دارید. نویسنده این کتاب، دارن هاردی، به عنوان ناشر مجله موفقیت، تمامی این مطالب را شنیده و دیده است و خیلی از آن‌ها را هم تجربه کرده است. این کتاب از اصول اساسی کسب موفقیت پرده برمی‌دارد. اثر مرکب شامل عصاره‌ای‌ست از آن‌چه که هر فرد جویای موفقیت، برای کسب موفقیت خارق‌العاده، باید بداند، به آن‌ها عمل کند و در آن‌ها مهارت پیدا کند. در این کتاب استراتژی‌هایی خواهید یافت درباره این‌که:
• چگونه، همیشه برنده شوید! بهترین استراتژی برای رسیدن به هر هدفی و پیروز شدن بر هر رقیبی، حتی اگر آن‌ها باهوش‌تر، با استعدادتر و با تجربه‌تر از شما باشند.
• از بین بردن عادت‌های بدی که مانع پیشرفت‌تان می‌شوند (ممکن است از بعضی از این عادت‌ها بی‌خبر باشید!).
• بدون دردسر و ناراحتی، برخی از اصول کلیدیِ مورد نیاز برای پیشرفت‌های بزرگ و مهم را در خودتان نهادینه کنید.
• نکات کلیدی واقعی و پایدار برای انگیزش؛ چگونه خودتان را ترغیب به انجام کارهایی کنید که انجام آن‌ها را دوست ندارید.
• به دست آوردن نیروی گریزان و فوق‌العاده تکانش. اگر این نیرو را به دست آورید، غیر قابل توقف خواهید شد.
• اسرار شتاب‌دهنده افراد فوق‌العاده موفق. آیا آن‌ها از یک برتری ناعادلانه برخوردارند؟ بله، آن‌ها یک برتری ناعادلانه دارند و حالا شما هم می‌توانید آن را داشته باشید!
اگر به طور جدی دنبال داشتنِ یک زندگی فوق‌العاده هستید، از قدرت اثر مرکب برای خلق موفقیتی که می‌خواهید، استفاده کنید! شما باید همین امروز سفرتان را شروع کنید!

دارن هاردی کیست؟
دارن هاردی، ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت، روی همان صندلی نشسته است که پیش از این بزرگانی همچون دبلیو کلمنت استون و ناپلئون هیل بر آن نشسته بودند. دارن، حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی‌ست. خودِ دارن، نتیجه به کار بردن همان اصولی‌ست که در اثر مرکب از آن‌ها پرده‌برداری می‌کند.
به عنوان یک کارآفرین، او در هجده سالگی درآمدی صد هزار دلاری داشت و در بیست و چهار سالگی به درآمدی بالغ بر یک میلیون دلار در سال رسید. در بیست و هفت سالگی مالک شرکتی با درآمد سالانه ۵۰ میلیون دلار بود. او هزاران کارآفرین را راهنمایی کرده، به بسیاری از شرکت‌ها و موسسه‌های بزرگ مشاوره داده و عضو هیات مدیره چندین شرکت مختلف و سازمان‌های غیرانتفاعی متعدد است.
دارن، به عنوان ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت، در موقعیت منحصربه‌فردی قرار دارد که می‌تواند با کارشناسان پیشرو و برجسته حوزه موفقیت و پیشرفت شخصی مصاحبه کند و بر این لیست بیفزایید بسیاری از برترین مدیران عامل، کارآفرینان تحول‌آفرین، ورزشکاران فوق‌ستاره، هنرمندان برجسته و قهرمانان المپیک که در این مصاحبه‌ها از رازهای موفقیت فوق‌العاده آن‌ها پرده برمی‌دارد و آن را در اختیار عموم قرار می‌دهد. اشتیاق و علاقه شدید دارن به موفقیت و پیشرفت شخصی، هسته اصلی کسب‌وکار و فلسفه زندگی او را تشکیل می‌دهد. او خودش را متعهد می‌بیند که به دیگران در دستیابی به توانایی‌های بالقوه‌شان کمک کند تا زندگی غنی‌تر و کامل‌تری را تجربه کنند.

هشدار دارن هاردی به خوانندگان کتاب
عناوین فصل‌های این کتاب، ساده به نظر می‌رسند. یادتان باشد، امروزه استراتژی‌های موفقیت، دیگر راز نیستند، بلکه خیلی‌ها آن‌ها را نادیده می‌گیرند.
آیا فکر می‌کنید که قبلا رازهای موفقیت را یاد گرفته‌اید؟ دیگران هم این رازها را می‌دانند. اما وقتی استراتژی‌های موجود در این کتاب را به ترتیب به کار بندید، درآمدتان، زندگی‌تان و موفقیت‌تان دیگر مثل قبل نخواهد بود. به عنوان ناشر مجله موفقیت، من تمام این‌ها را دیده‌ام. هیچ چیزی مثل قدرت اثر مرکبِ اقدامات ساده‌ای که در طول زمان، درست انجام شده‌اند، موثر نیست.
این کتاب راه‌حلی واقعی‌ست برای چیزهایی که برای کسب موفقیت‌های بزرگ در زندگی‌تان به آن‌ها نیاز دارید. هر چیزی که رویای‌اش را دارید، اشتیاق‌اش را دارید یا هدف‌تان در زندگی‌ست، در کتاب پیش روی‌تان برنامه‌ای برای کسب تمام آن‌ها یافت می‌شود. این کتاب را بخوانید و اجازه دهید تا دنیای‌تان را متحول کند.